Szukaj:

niedziela, 2 marca 2014

technicznie.

Jakiś czas temu ( jeszcze za nim opanowałam "ukośnika") wydziergałam bransoletkę na 14 koralików w rzędzie, z 15o , w technicznym wzorze, tak mi się kojarzy, no co zrobić? :)

Kolor czarny i niklowany łączą się cudnie ze sobą. Zapędziłam się w plątaniu i uznałam, że przyszła pora na próbę zszycia dwóch koralikowych końców. Poczyniłam więc kroki ku temu, nie wyszło schludnie. Trzeba było zakryć. Taka jest historia niklowanej przekładki.Efekt końcowy był zadowalający, gdy mu się nie przyglądało za bardzo. Niestety. Wzór mi się nie "zszedł" we wszystkich miejscach, koraliki się trochę rozlazły. Wszystko widać na zdjęciach:Leżała długo, czekając na decyzje, czy upublicznić swoje niepowodzenie, no i co dalej z nią... Postanowiłam, poświęcić ją na rzecz kolejnego gada. Tak bardzo mi się spodobało tworzenie ich :) 

Dzielę się czym zasoby internetu mnie obdarowały, czyli wzorek oddaje do waszej dyspozycji: 

4 komentarze:

 1. Czeka mnie jeszcze zgłębienie tajemnicy, co to jest ten ukośnik właściwie..... że wzór układa się ukośnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, że wzór układa się ukośnie, tylko, że koraliki są trochę przekrzywione (takie kopnięte jakby ;P )

   Usuń
 2. Ja tam nie wiem co ty chcesz od tej bransoletki :> Wyszła naprawdę świetnie a połączenie czerni z niklem dało super efekt. Nawet jeśli z bliska ( pod lupą :P ) widać pewne niedoskonałosci to i tak wygląda imponujaco, a niklowa przekładka to świetna pomysła. Nadała jej charakterku :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje bardzo za miłe słowa :)

   Usuń