Szukaj:

środa, 30 kwietnia 2014

Padparadscha.

Taką nazwę nosi Rivoli Swarovki. Własnie ta nazwa była jedynym powodem do zakupu  go, gdyż bardzo mi się spodobała. Każdy kieruje się innymi kryteriami wyboru materiałów. W moim przypadku bywa różnie. Raz spodoba mi się kolor, innym razem kształt a czasem nazwa. Przyznam, że na zdjęciach "sklepowych" miał inny odcień niż w rzeczywistości,a jeszcze inaczej wygląda na moim zdjęciu. Najlepiej oczywiście prezentuje się w rzeczywistości, ale jak sami nie zainwestujecie w niego, to się nie przekonacie :P

Szkiełko otulone zostało 15o Toho Gold - Lustered Transparent Pink w towarzystwie 11o Toho Gold - Lustered Dark Chocolate Broze, którym wtórują Fire Polish 3mm Jet California Gold Rush.
I jak? Podoba się ? :)

3 komentarze:

  1. Sliczny :) Bardzo ładna oprawa. Uwielbiam Rivoli w jak najprostszej a tobie się udało dać mu oprawę prostą a jednocześnie królewską :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "... dać mu oprawę prostą a jednocześnie królewska" idealnie opisuje to co chciałam uzyskać! też nie lubię Rivoli gdy jest przesadnie przyozdobione bo ono samo w sobie jest piękne więc nie można go przyćmić oprawą.

      Usuń